pobierowo

Ośrodek czynny jest w okresie maj–wrzesień.
Zapraszamy więc do organizowania zielonych szkół, obozów i kolonii tematycznych
(np. jeździeckich), harcerskich wypraw, czy spływów.

01.

OBIEKT

Oddajemy do Państwa dyspozycji duży kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy w zacisznej ipięknej okolicy nadmorskiego Pobierowa. Na skraju sosnowego lasu w odległości 300 m od morza i pięknej piaszczystej plaży. Od lat działamy w branży turystycznej i współpracujemy z organizatorami wypoczynku dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Znamy Państwa oczekiwania i staramy się wyjść im naprzeciw.
02.

KOLONIE I GRUPY ZORGANIZOWANE

Dobre zaplecze z bazą noclegową i sołówką to podstawa organizacyjna kolonii i obozów. Pomagamy w organizacji programów sportowych, tanecznych, artystycznych i przygodowych oraz  rekreacyjnych połączonych z wycieczkami.

03.

PEŁNY KOMPLEKS REKREACYJNY

Organizujesz zloty, eventy, survivale, biegi przełajowe, wyścigi z kijami Nordic Walking, majówki, długie weekendy skorzystaj z wyjątkowej oferty pobytu w naszym ośrodku. Wykorzystaj potencjał i bliskość wielu turystycznych szlaków oraz dostępu do morza. Zadbamy o wyżywienie i noclegi. Zagwarantujemy dostęp do sali konferencyjnej dla 45 osób w systemie konferencyjnym i kinowym. Udostępnimy altankę i wiatę zajęciową gdzie miło spędzicie wieczory przy ognisku, grillu.

04.

NOCLEG I WYŻYWIENIE W PAKIECIE

W ramach wyżywienia przygotowujemy na miejscu: śniadanie, obiad i podwieczorek oraz kolację. Śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu. Przez cały dzień grupy mają nieograniczony dostęp do napojów.

05.

ZAKWATEROWANIE

Oferujemy 200 miejsc noclegowych w pokojach
4-i 6-osobowych. Do dyspozycji Państwa jest czterokondygnacyjny kompleks – dobrze zagospodarowany. Stołówka, sala konferencyjna, kawiarnia. Altanka, wiata zajęciowa. Plac zabaw. Teren ośrodka ogrodzony i bezpieczny, monitorowany i dozorowany.

06.

CENA POBYTU

120 zł/os./dzień dla grup zorganizowanych 
w lipcu-sierpniu.

100 zł/os./dzień – dla grup zorganizowanych 
w okresie maj, czerwiec, wrzesień

07.

LOKALIZACJA

ADRES
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY MŁODZI HEROSI
ul. Moniuszki 25
72-346 Pobierowo
woj. zachodniomorskie

Wodne Atrakcje w pobierowie

Dla grup zorganizowanych przygotowujemy przejażdżki na bananie wodnym za skuterem lub motorówką. Prędkość, sposób pokonywania łuków na wodzie i wznoszenie się na falach dopasowane są do wieku osób znajdujących się na pokładzie.

Wiatr we włosach poczujesz na tylnym siedzeniu skutera wodnego lub na pokładzie łodzi motorowodnej. 

Otrzymasz kask i kamizelkę a o Twoje bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany instruktor.

Rewolucyjny Plecak Odrzutowy to innowacyjny sprzęt napędzany wodą pod wysokim ciśnieniem. Po odpowiednim przeszkoleniu założysz plecak i wzniesiesz się nad wodą. Sprzęt jest niezatapialny, posiada niezbędne atesty, a doświadczony instruktor
zadba o Twoje dobre samopoczucie. Wypróbuj water jetpack i leć po przygodę!

nie zwlekaj

zapraszamy do kontaktu