OŚRODKI KOLONIJNE

Zapraszamy

Organizujesz wakacyjne wyjazdy dla dzieci i młodzieży?
Tematyczne obozy albo kolonie?
Oddajemy do dyspozycji Twojej firmy ośrodki wypoczynkowe w pięknych okolicach: w sercu Kaszub, nad Bałtykiem oraz w Beskidach. Od lat działamy w branży turystycznej i współpracujemy z organizatorami wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Znamy Państwa oczekiwania i staramy się wyjść im naprzeciw.

O nas

Wieloletnia pasja w organizowaniu wypoczynku dla grup zorganizowanych zaowocowała stworzeniem bezpiecznych i przyjaznych miejsc do wypoczynku. Rozwijamy się nieustanie i podążamy z nowymi trendami.

Mamy wszystko, czego potrzeba do zorganizowania bezpiecznego i udanego wypoczynku. Jesteśmy wpisani na listę organizatorów turystyki. Współpracujemy z zawodową kadrą. Zapewniamy opiekę medyczną oraz ratowników wodnych.

Zapewniamy

Profesjonalne ośrodki oferujące nocleg i pełne wyżywienie. Mnóstwo atrakcji, niezwykłych wspomnień i wrażeń, gwarantujemy :

transport

Zapewniamy pomoc przy organizacji transportu

Oferujemy pomoc w transporcie uczestników do naszych ośrodków oraz na wycieczki w trakcie turnusów. Dysponujemy autokarem Renault Iliade z miejscami dla 55 osób + kierowca. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania oferty.

nasi klienci

Dołącz do wielu zadowolonych klientów