GRZYBOWO

Ośrodek czynny jest w okresie maj-wrzesień. Zapraszamy do organizowania zielonych szkół, obozów i kolonii tematycznych

01.

OBIEKT

Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny Diament położony jest w nadmorskiej miejscowości Grzybowo, graniczącej z zachodnią częścią Kołobrzegu, w obszarze ochronnym Natura 2000.  Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu. Obiekt położony jest w strefie mikroklimatycznej, oddalony o 700 m od sosnowego lasu i 800 m od malowniczej, szerokiej, piaszczystej plaży.

02.

KOLONIE I GRUPY ZORGANIZOWANE

Oferujemy ośrodek w pełni przystosowany do organizacji kolonii oraz obozów. Pokoje z łazienkami, częściowo z balkonami. Bliskość Kołobrzegu zapewnia moc atrakcji oraz sprawia, że Grzybowo to wspaniałe miejsce do wypoczynku.

03.

PEŁNY KOMPLEKS REKREACYJNY

Ośrodek znajduję się blisko morza około 800m od pięknej piaszczystej plaży. W pobliżu liczne trasy rowerowe, piękne wydmy otoczone lasami sosnowymi. 

04.

NOCLEG I WYŻYWIENIE W PAKIECIE

W ramach wyżywienia przygotowujemy na miejscu: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu. Przez cały dzień grupy mają nieograniczony dostęp do napojów.

05.

POKOJE

Oferujemy noclegi w pokojach 4-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz z pełną infrastrukturą pod organizacje obozów, kolonii, czy zielonych szkół.

06.

CENA POBYTU

145 zł/os./dzień dla grup zorganizowanych 
w lipcu-sierpniu.

115 zł/os./dzień – dla grup zorganizowanych 
w okresie maj, czerwiec, wrzesień

07.

LOKALIZACJA

ADRES
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY DIAMENT

ul. Borkowska 6
78-132 Grzybowo

woj. zachodniopomorskie

Wspólnie wykorzystajmy potencjał naszych ośrodków!

nie zwlekaj

zapraszamy do kontaktu