ŁEBA

Ośrodek czynny jest w okresie maj-wrzesień. Zapraszamy do organizowania zielonych szkół, obozów i kolonii tematycznych (np. jeździeckich), harcerskich wypraw, spływów.

01.

OBIEKT

Arkun, ośrodek w centrum Łeby, położonej między dwoma jeziorami: Łebsko i Sarbsko u ujścia rzeki Łeba do morza. W pobliżu znajduję się port i liczne kąpieliska. Otoczenie jezior i lasów sosnowych sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku, a prozdrowotny mikroklimat pozytywnie pływa na zdrowie i regeneracje. 

02.

KOLONIE I GRUPY ZORGANIZOWANE

Oferujemy ośrodek w pełni przystosowany do organizacji kolonii czy obozów. Pokoje z łazienkami, częściowo z balkonami w samym centrum Łeby.
W Obiekcie stołówka, sala konferencyjna, sala kominkowa, miejsce na grilla, a w pobliżu ogromna infrastruktura turystyczna.
03.

PEŁNY KOMPLEKS REKREACYJNY

Ośrodek znajduję się przy samym porcie, blisko morza oraz dodatkowych atrakcji takich jak: wyprawy na ruchome wydmy do Słowińskiego Parku Narodowego, spacery „Aleją Prezydentów”, przejażdżki konne, rejsy wycieczkowe po morzu i jeziorze, pływanie kajakami, rowerami wodnymi, windsurfing i wiele innych. W obiekcie parking, miejsce na ognisko, bilard, sala dydaktyczno-edukacyjna czy kominkowa.

04.

NOCLEG I WYŻYWIENIE W PAKIECIE

W ramach wyżywienia przygotowujemy na miejscu: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu. Przez cały dzień grupy mają nieograniczony dostęp do napojów.

05.

POKOJE

Oferujemy 120 miejsc noclegowych, w pokojach 4-6 osobowych, wraz z pełną infrastrukturą pod organizacje obozów, kolonii, czy zielonych szkół.

06.

CENA POBYTU

130 zł/os./dzień dla grup zorganizowanych 
w lipcu-sierpniu.

120 zł/os./dzień – dla grup zorganizowanych 
w okresie maj, czerwiec, wrzesień

07.

LOKALIZACJA

ADRES
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ARKUN

ul. Wróblewskiego 11
84-360 Łeba

woj. pomorskie

Wspólnie wykorzystajmy potencjał naszych ośrodków!

nie zwlekaj

zapraszamy do kontaktu