KOŁOBRZEG

Ośrodek czynny jest w okresie lipiec-sierpień. Zapraszamy do organizowania zielonych szkół, obozów i kolonii tematycznych
(np. tanecznych), harcerskich wypraw.

01.

OBIEKT

Internat Szkoły Morskiej położony w Kołobrzegu,
50 metrów od zejścia na plażę i 3 km od głównego centrum, to idealne miejsca do wypoczynku i zabawy. Prozdrowotny klimat, urokliwe molo mierzące 220 metrów i piękne duże plaże to wszystko, czego potrzebujesz w wakacje.
02.

KOLONIE I GRUPY ZORGANIZOWANE

Obiekt w pełni wyposażony i przystosowany do przyjęcia grup zorganizowanych, posiada 77 pokoi z łazienkami. Dostęp do stołówki mieszczącej 160 osób, hali sportowej i dwóch świetlic wyposażonych w telewizor i kino domowe.
03.

PEŁNY KOMPLEKS REKREACYJNY

W pobliżu znajdują się kąpieliska, ogromny park, port, molo, Aquapark, latarnia morska i wiele innych atrakcji. Teren ośrodka to duży, dobrze zagospodarowany obszar rekreacyjny – ok. 2 ha, ogrodzony i monitorowany. Do dyspozycji: hala sportowa, dwie świetlice stoły do tenisa stołowego, bilard, „piłkarzyki”, miejsce na ognisko czy salka na dyskoteki.
04.

NOCLEG I WYŻYWIENIE W PAKIECIE

W ramach wyżywienia przygotowujemy na miejscu: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu. Przez cały dzień grupy mają nieograniczony dostęp do napojów.
05.

POKOJE

Oferujemy 77 pokoi wraz z łazienkami,
w 4-osobowych pokojach, wraz z pełną infrastrukturą pod organizacje obozów, kolonii, czy zielonych szkół.
06.

CENA POBYTU

120 zł/os./dzień
dla grup zorganizowanych
w lipcu-sierpniu.

07.

LOKALIZACJA

ADRES
INTERNAT SZKOŁY MORSKIEJ

ul. Arciszewskiego 21
78-101 Kołobrzeg

woj. zachodniopomorskie

Wspólnie wykorzystajmy potencjał naszych ośrodków!

nie zwlekaj

zapraszamy do kontaktu