DĘBRZYNO

Ośrodek czynny jest w okresie maj–wrzesień.
Zapraszamy więc do organizowania zielonych szkół, obozów i kolonii tematycznych (np. jeździeckich), harcerskich wypraw, czy spływów.

01.

OBIEKT

W zakątku Kaszub, nad brzegiem uroczego jeziora Długie o pierwszej klasie czystości, w otoczeniu dziewiczych lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Proponujemy miejsce, w którym skutecznie można oderwać się od codzienności i zgiełku miast.
02.

KOLONIE I GRUPY ZORGANIZOWANE

Nasz ośrodek otoczony jest sosnowym lasem (6 km w jedną i druga stronę). Nieogrodzony, ale oświetlony, obejmuje dwa pawilony hotelowe z pokojami dla kolonii, obozów itp. grup zorganizowanych, domki letniskowe dla turystów indywidualnych, pole namiotowe z pełną infrastrukturą – również dla grup, restaurację i dużą salę, plażę, kilka boisk i stadninę koni. Posiadamy 240 miejsc noclegowych.

03.

PEŁNY KOMPLEKS REKREACYJNY

Ogromny obszar, dużo przestrzeni i mnóstwo atrakcji bez wychodzenia poza nasz teren: pomost i plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, stadnina koni, boiska do różnych gier zespołowych, dwa ceglane korty tenisowe, rowery z kaskami do dyspozycji, kajaki i rowery wodne, trzy miejsca na organizowanie ogniska, grota z grillem, zadaszona wiata na ognisko.
Tutaj nie da się nudzić!

04.

NOCLEG I WYŻYWIENIE W PAKIECIE

Rozwiązanie idealne dla grup dziecięco – młodzieżowych.
Nasza stołówka mieści ok.120 osób. W ramach wyżywienia przygotowujemy na miejscu: śniadanie, obiad i podwieczorek oraz kolację. Śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu. Przez cały dzień grupy mają nieograniczony dostęp do napojów.

05.

POKOJE

Oferujemy łącznie 240 miejsc noclegowych  w dwóch pawilonach (łącznie 40 pokoi) oraz pełną infrastrukturę na dużym polu namiotowym idealnym do organizacji obozów z prawdziwego zdarzenia

06.

CENA POBYTU

120 zł/os./dzień dla grup zorganizowanych
w lipcu-sierpniu.

100 zł/os./dzień – dla grup zorganizowanych
w okresie maj, czerwiec, wrzesień

07.

LOKALIZACJA

ADRES
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY DĘBRZYNO

83-406 Dębrzyno
Teren Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

powiat kościerski
woj. pomorskie

Wodne Atrakcje w dębrzynie

Dla grup zorganizowanych przygotowujemy przejażdżki na bananie wodnym za skuterem lub motorówką. Prędkość, sposób pokonywania łuków na wodzie i wznoszenie się na falach dopasowane są do wieku osób znajdujących się na pokładzie.

Wiatr we włosach poczujesz na tylnym siedzeniu skutera wodnego lub na pokładzie łodzi motorowodnej. 

Otrzymasz kask i kamizelkę a o Twoje bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany instruktor.

Rewolucyjny Plecak Odrzutowy to innowacyjny sprzęt napędzany wodą pod wysokim ciśnieniem. Po odpowiednim przeszkoleniu założysz plecak i wzniesiesz się nad wodą. Sprzęt jest niezatapialny, posiada niezbędne atesty, a doświadczony instruktor
zadba o Twoje dobre samopoczucie. Wypróbuj water jetpack i leć po przygodę!

nie zwlekaj

zapraszamy do kontaktu