Kolonie nad morzem w Dziwnówku | Ośrodek W Sosnach

Wszystkie ośrodki rezerwujesz u nas bezpośrednio – BEZ POŚREDNIKÓW.

Nasze ośrodki znajdują się w małej odległości od morza.

Dziwnówek to znana miejscowość turystyczna położona w województwie zachodniopomorskim pomiędzy Morzem Bałtyckim a północną częścią Zalewu Kamieńskiego. Szerokie plaże ciągną się przez 400m linie brzegową otoczoną lasami sosnowymi. Poza czystymi plażami znajduje się tutaj cała infrastruktura turystyczna oraz wiele atrakcji przyrodniczych i miejsc pozwalających aktywnie spędzić czas.

OKOLICZNE ATRAKCJE

Park wieloryba w Niechorzu

To miejsce, gdzie uczestnicy zobaczą rekina, kałamarnice i wieloryba w prawdziwych rozmiarach. Repliki zwierząt morskich będzie można dotknąć, a o tajnikach morza opowie pirat z papugą 😉

Latarnia morska

Latarnia w Niechorzu jest uznawana za jedną z najpiękniejszych. Ma 45 metrów i prezentuje się wspaniale na tle morskiego krajobrazu!

Motylarnia

To niesamowite miejsce, gdzie uczestnicy naszego obozu poczują się jak na wyspach tropikalnych. Znajdą tu wiele gatunków motyli, które być może usiądą im na ramieniu 😉

AQAPARK Sandra SPA

Największy Aquapark w północnej Polsce. Tu nikt nie będzie się nudził. Na miejscu są baseny kryte i odkryte, jaccuzi, wodne place zabaw, wiele zjeżdżalni wodnych oraz wodna dżungla!

Kolej wąskotorowa

Dzięki przejażdżce zabytkową nadmorską koleją wąskotorową uczestnicy będą mogli poczuć się jak przeniesieni w czasie. Podczas przejażdżki będą podziwiać widoki nadmorskich krajobrazów.

Park linowy

Tu żadne dziecko nie będzie się nudzić. Dzieciaki znajdą wiele tras linowych z różnym stopniem trudności i będą mogły dać popis swoich umiejętności.

Bajkowa chata w Rewalu

Dzięki temu miejscu można poczuć się jak w świecie magii, a wszystko to za sprawą postaci z bajek i magicznego pokoju.

Miasto z piękna starówką

Kołobrzeg jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem. Miasteczko słynie z uzdrowisk i turystyki oraz z pięknych zabytków, takich jak: gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz.

Zwiedzanie portu

Port morski w Kołobrzegu jest portem handlowo–rybackim u ujścia rzeki Parsęty. Warto przejść się falochronem i podziwiać piękno morza, to najdalej wysunięty w morze punkt widokowy w Kołobrzegu.

Rejs okrętem pirackim

Obok statku „Pirat” nie da się przejść obojętnie. Jest to stylowy dwumasztowy żaglowiec zabierający na pokład 188 pasażerów. Zachwyca detalami i rejs nim gwarantuje niezapomniane przygody.

Miasteczko westernowe

W „Western City” można przejechać się na koniu, bryczką, bykiem rodeo, przejść się na karuzelę kowbojską, do saloonu, napaść na bank i spróbować swoich sił w wielu umiejętnościach kowbojskich.

Przeprawa promem

Przeprawa promem to niezapomniana przygoda. Podczas rejsu można się porządnie zrelaksować i podziwiać bajeczne widoki.

Latarnia morska

Świnoujście cieszy się przepiękną latarnią morską, która jest najwyższą budowlą tego typu nad Morzem Bałtyckim. Należy także do jednych z najwyższych latarni na świecie.

Forty obronne

Forty obronne w Świnoujściu należą do najlepiej zachowanych XIX wiecznych pruskich fortów nadbrzeżnych w Europie i od 2010 roku są siedzibą Muzeum Obrony Wybrzeża.

Promenada

Promenada w Świnoujściu to miejsce, które tętni życiem. Przechadzając się deptakiem znajdziemy cudowną zieleń, zadbane rośliny, sklepiki, restauracje, kawiarenki, a wszystko to wzdłuż plaży.

Rejs statkiem po Bałtyku

Osoby, które wybiorą się na rejs statkiem będą mogły odetchnąć i „naładować baterię”. Dźwięk odbijających się fal, kołyszący statek po naszym pięknym morzy sprawi przyjemność każdemu uczestnikowi.
Rezerwacja!